Přejít na TikTok klub

5. kolo krajského přeboru starších žáků

9. 2. 2022 (komentářů: )

V sobotu 5. února se naši žáci vydali na další turnaj krajského přeboru. Účinkování týmu zhodnotil kapitán Kuba Nižnik.

"V sobotním turnaji KP starších žáků, v nejzápadnějším městě ČR Aši, se nám velice dařilo. V prvním setu úvodního zápasu proti Sokolovu byla poznat nesehranost a nezvyk na malý prostor na podání. Ve druhém setu se vše uklidnilo a hrálo se mnohem lépe. Po dvou úspěšných zápasech vyhraných 2:0 jsme narazili na velice vyrovnanou hru domácí Aše. První set byl příznivý pro Ústí. V druhém setu jsme doplatili na svoje chyby jak v poli, tak na podání. Třetí a rozhodující set se nám povedlo urvat a to díky nezastavitelnému Jirkovi Dvořákovi. Následující a poslední zápas proti nám nastoupili známí soupeři z Plzně. Kluci z Ústí hráli po celou dobu v herní pohodě, mimo jiné i proto, že Plzni chyběli velmi důležití hráči. Celý sobotní turnaj jsme vyhráli se ztrátou jediného bodu a v průběžné tabulce jsme poskočili na průběžné druhé místo za vedoucí Plzní. Následující týden se budeme připravovat na turnaj Českého poháru, který se bude konat 12.2.-13.2.2022 ve Frýdku-Místku."

Sestava SKV: Nižnik Jakub (C), Dvořák Jiří, Kimmer Lukáš, Janečko Vojtěch, Jindřich Daniel, Vacek Adam, Sobotka Jonáš, Holas Marek, Červinka Matouš, Girč Matvej, trenéři Jirka Musílek, Radek Horský