Přejít na TikTok klub

Zápasy kadetek


Krajský přebor

27.9.2020
10:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
2:3 (24,20,-23,-13,-7)
27.9.2020
10:00h
SKTO Duchcov z.s. - VSK Spartak Děčín
3:1 (-17,15,13,21)
27.9.2020
10:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov
3:0 (0,0,0)
27.9.2020
10:00h
VTK Čížkovice, z.s. - TJ VEROS
3:1 (4,18,-21,23)
27.9.2020
14:00h
SKTO Duchcov z.s. - VSK Spartak Děčín
3:0 (8,21,17)
27.9.2020
14:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
1:3 (-22,-21,21,-21)
27.9.2020
14:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov
3:0 (0,0,0)
27.9.2020
14:00h
VTK Čížkovice, z.s. - TJ VEROS
3:0 (16,20,12)
4.10.2020
10:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s.
0:3 (-12,-20,-24)
4.10.2020
10:00h
TJ VEROS - SKTO Duchcov z.s.
0:3 (-11,-12,-12)
4.10.2020
10:00h
VSK Spartak Děčín - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
3:0 (15,10,14)
4.10.2020
10:00h
VK Litvínov - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
0:3 (-12,-17,-10)
4.10.2020
14:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s.
1:3 (-21,22,-24,-19)
4.10.2020
14:00h
TJ VEROS - SKTO Duchcov z.s.
0:3 (-14,-13,-13)
4.10.2020
14:00h
VSK Spartak Děčín - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
3:0 (6,10,8)
4.10.2020
14:00h
VK Litvínov - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
1:3 (-17,25,-7,-12)
5.10.2020
15:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s.
0:3 (-11,-22,-22)
5.10.2020
18:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s.
0:3 (-18,-18,-18)
11.10.2020
10:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - TJ VEROS
3:0 (21,8,19)
11.10.2020
10:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín
3:1 (-17,17,19,17)
11.10.2020
10:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s.
3:1 (12,-20,18,15)
11.10.2020
10:00h
VTK Čížkovice, z.s. - VK Litvínov
3:0 (11,14,18)
11.10.2020
10:00h
SKTO Duchcov z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
3:0 (4,12,4)
11.10.2020
14:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s.
3:0 (11,23,10)
11.10.2020
14:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín
3:1 (17,-24,11,21)
11.10.2020
14:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - TJ VEROS
3:1 (-14,21,13,24)
11.10.2020
14:00h
SKTO Duchcov z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
3:0 (8,10,4)
11.10.2020
14:00h
VTK Čížkovice, z.s. - VK Litvínov
3:0 (21,23,20)
25.10.2020
10:00h
TJ VEROS - SKV Ústí nad Labem, z.s.
25.10.2020
10:00h
VTK Čížkovice, z.s. - SKTO Duchcov z.s.
25.10.2020
10:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
25.10.2020
10:00h
VK Litvínov - VK Šanov Teplice, z.s.
25.10.2020
10:00h
VSK Spartak Děčín - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
25.10.2020
14:00h
TJ VEROS - SKV Ústí nad Labem, z.s.
25.10.2020
14:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
25.10.2020
14:00h
VTK Čížkovice, z.s. - SKTO Duchcov z.s.
25.10.2020
14:00h
VK Litvínov - VK Šanov Teplice, z.s.
25.10.2020
14:00h
VSK Spartak Děčín - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
8.11.2020
10:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - TJ VEROS
8.11.2020
10:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VTK Čížkovice, z.s.
8.11.2020
10:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - VSK Spartak Děčín
8.11.2020
10:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
8.11.2020
10:00h
SKTO Duchcov z.s. - VK Litvínov
8.11.2020
14:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - VSK Spartak Děčín
8.11.2020
14:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - TJ VEROS
8.11.2020
14:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VTK Čížkovice, z.s.
8.11.2020
14:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
8.11.2020
14:00h
SKTO Duchcov z.s. - VK Litvínov
15.11.2020
10:00h
SKTO Duchcov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
15.11.2020
10:00h
VTK Čížkovice, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s.
15.11.2020
10:00h
TJ VEROS - VK Šanov Teplice, z.s.
15.11.2020
10:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
15.11.2020
10:00h
VK Litvínov - VSK Spartak Děčín
15.11.2020
14:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
15.11.2020
14:00h
VTK Čížkovice, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s.
15.11.2020
14:00h
SKTO Duchcov z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
15.11.2020
14:00h
TJ VEROS - VK Šanov Teplice, z.s.
15.11.2020
14:00h
VK Litvínov - VSK Spartak Děčín
22.11.2020
10:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
22.11.2020
14:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
29.11.2020
10:00h
VSK Spartak Děčín - TJ VEROS
29.11.2020
10:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VTK Čížkovice, z.s.
29.11.2020
10:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VK Litvínov
29.11.2020
10:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - SKTO Duchcov z.s.
29.11.2020
14:00h
VSK Spartak Děčín - TJ VEROS
29.11.2020
14:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VTK Čížkovice, z.s.
29.11.2020
14:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - SKTO Duchcov z.s.
29.11.2020
14:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VK Litvínov
6.12.2020
10:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - SKV Ústí nad Labem, z.s.
6.12.2020
10:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín
6.12.2020
10:00h
SKTO Duchcov z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
6.12.2020
10:00h
VTK Čížkovice, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s.
6.12.2020
10:00h
VK Litvínov - TJ VEROS
6.12.2020
14:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - SKV Ústí nad Labem, z.s.
6.12.2020
14:00h
VTK Čížkovice, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s.
6.12.2020
14:00h
SKTO Duchcov z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
6.12.2020
14:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VSK Spartak Děčín
6.12.2020
14:00h
VK Litvínov - TJ VEROS
13.12.2020
10:00h
VSK Spartak Děčín - VTK Čížkovice, z.s.
13.12.2020
10:00h
TJ VEROS - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
13.12.2020
10:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - SKTO Duchcov z.s.
13.12.2020
10:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov
13.12.2020
10:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
13.12.2020
14:00h
VSK Spartak Děčín - VTK Čížkovice, z.s.
13.12.2020
14:00h
TJ VEROS - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
13.12.2020
14:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - SKTO Duchcov z.s.
13.12.2020
14:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
13.12.2020
14:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - VK Litvínov
20.12.2020
10:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s.
20.12.2020
10:00h
VSK Spartak Děčín - SKTO Duchcov z.s.
20.12.2020
10:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
20.12.2020
10:00h
TJ VEROS - VTK Čížkovice, z.s.
20.12.2020
10:00h
VK Litvínov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
20.12.2020
14:00h
TJ VEROS - VTK Čížkovice, z.s.
20.12.2020
14:00h
VSK Spartak Děčín - SKTO Duchcov z.s.
20.12.2020
14:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
20.12.2020
14:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s.
20.12.2020
14:00h
VK Litvínov - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
10.1.2021
10:00h
SKTO Duchcov z.s. - TJ VEROS
10.1.2021
10:00h
VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
10.1.2021
10:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VSK Spartak Děčín
10.1.2021
10:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s.
10.1.2021
10:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Litvínov
10.1.2021
14:00h
VTK Čížkovice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
10.1.2021
14:00h
SKTO Duchcov z.s. - TJ VEROS
10.1.2021
14:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s.
10.1.2021
14:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VSK Spartak Děčín
10.1.2021
14:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VK Litvínov
16.1.2021
10:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
16.1.2021
14:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
24.1.2021
10:00h
VSK Spartak Děčín - SKV Ústí nad Labem, z.s.
24.1.2021
10:00h
TJ VEROS - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
24.1.2021
10:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SKTO Duchcov z.s.
24.1.2021
10:00h
VK Litvínov - VTK Čížkovice, z.s.
24.1.2021
14:00h
VK Litvínov - VTK Čížkovice, z.s.
24.1.2021
14:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SKTO Duchcov z.s.
24.1.2021
14:00h
TJ VEROS - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
24.1.2021
14:00h
VSK Spartak Děčín - SKV Ústí nad Labem, z.s.
31.1.2021
10:00h
SKTO Duchcov z.s. - VTK Čížkovice, z.s.
31.1.2021
10:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - VK Litvínov
31.1.2021
10:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VSK Spartak Děčín
31.1.2021
10:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - TJ VEROS
31.1.2021
10:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
31.1.2021
14:00h
SKTO Duchcov z.s. - VTK Čížkovice, z.s.
31.1.2021
14:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
31.1.2021
14:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - VK Litvínov
31.1.2021
14:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - TJ VEROS
31.1.2021
14:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VSK Spartak Děčín
14.2.2021
10:00h
TJ VEROS - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
14.2.2021
10:00h
VSK Spartak Děčín - VK Šanov Teplice, z.s.
14.2.2021
10:00h
VTK Čížkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
14.2.2021
10:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s.
14.2.2021
10:00h
VK Litvínov - SKTO Duchcov z.s.
14.2.2021
14:00h
TJ VEROS - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
14.2.2021
14:00h
VSK Spartak Děčín - VK Šanov Teplice, z.s.
14.2.2021
14:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s.
14.2.2021
14:00h
VK Litvínov - SKTO Duchcov z.s.
14.2.2021
14:00h
VTK Čížkovice, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
20.2.2021
10:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VK Šanov Teplice, z.s.
20.2.2021
14:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - VK Šanov Teplice, z.s.
21.2.2021
10:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s.
21.2.2021
14:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - VK Šanov Teplice, z.s.
28.2.2021
10:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - SKTO Duchcov z.s.
28.2.2021
10:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s.
28.2.2021
10:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - TJ VEROS
28.2.2021
10:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
28.2.2021
10:00h
VSK Spartak Děčín - VK Litvínov
28.2.2021
14:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - SKTO Duchcov z.s.
28.2.2021
14:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - VTK Čížkovice, z.s.
28.2.2021
14:00h
VSK Spartak Děčín - VK Litvínov
28.2.2021
14:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - TJ VEROS
28.2.2021
14:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
14.3.2021
10:00h
TJ VEROS - VSK Spartak Děčín
14.3.2021
10:00h
VTK Čížkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
14.3.2021
10:00h
VK Litvínov - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
14.3.2021
10:00h
SKTO Duchcov z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s.
14.3.2021
14:00h
TJ VEROS - VSK Spartak Děčín
14.3.2021
14:00h
VK Litvínov - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
14.3.2021
14:00h
SKTO Duchcov z.s. - SKV Ústí nad Labem, z.s.
14.3.2021
14:00h
VTK Čížkovice, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
21.3.2021
10:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - SKTO Duchcov z.s.
21.3.2021
10:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - VTK Čížkovice, z.s.
21.3.2021
10:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
21.3.2021
10:00h
VSK Spartak Děčín - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
21.3.2021
10:00h
TJ VEROS - VK Litvínov
21.3.2021
14:00h
SKV Ústí nad Labem, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Libochovice
21.3.2021
14:00h
TJ VEROS - VK Litvínov
21.3.2021
14:00h
VSK Spartak Děčín - Volejbal Ústí nad Labem, z.s.
21.3.2021
14:00h
VK Šanov Teplice, z.s. - VTK Čížkovice, z.s.
21.3.2021
14:00h
Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - SKTO Duchcov z.s.
28.3.2021
10:00h
VTK Čížkovice, z.s. - VSK Spartak Děčín
28.3.2021
10:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - TJ VEROS
28.3.2021
10:00h
SKTO Duchcov z.s. - VK Šanov Teplice, z.s.
28.3.2021
10:00h
VK Litvínov - SKV Ústí nad Labem, z.s.
28.3.2021
10:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
28.3.2021
14:00h
Volejbal Ústí nad Labem, z.s. - TJ VEROS
28.3.2021
14:00h
VTK Čížkovice, z.s. - VSK Spartak Děčín
28.3.2021
14:00h
SKTO Duchcov z.s. - VK Šanov Teplice, z.s.
28.3.2021
14:00h
Tělocvičná jednota Sokol Libochovice - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s.
28.3.2021
14:00h
VK Litvínov - SKV Ústí nad Labem, z.s.

Partneři klubu

© 2021 - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. | Web klubu

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací