Dva různé dny, dva různé výkony

14. 11. 2022 (komentářů: )

Těžká sobota v Sokolově

2.liga U18

VK Baník Sokolov - SKV Ústí nad Labem   3:1 (-16,23,13,18) a 3:2 (23,-14,-11,19,16)

Tušili jsme, že nás nečeká nic lehkého, ale stejně jsme se nedokázali správně naladit na vítěznou vlnu. Do zápasu jsme nenastoupili se správně nastavenou hlavou. Sice jsme vyhráli první set, ale spíš to byla neškodnost soupeře, než naše kvalita. Soupeř se od druhého setu zlepšil, my předváděli nadále nekoncentrovaný výkon se soustou hloupých chyb a špatných rozhodnutí. Když nemáš v hlavě volejbal a nechceš se o výhru poprat - jednoduše vyhrát nemůžeš. Pro nás poučení pro příště.

Do druhého zápasu jsme nastoupili o poznání lépe. Sice už bez kapitánky, ale mládí nás v rámci možností podrželo. Výkon se výrazně zvednul a začali jsme hrát náš volejbal. největší problém pro nás byl příjem, kde jsme se neustále prali s technikou - obzvláště na smečařkých postech, nicméně se nám dařilo skládat i těžké míče. Vyrovnaná bitva dospěla do pátého setu - ani vedení 14:8 nám výhru nepřineslo. Bohužel v tento moment si každá hráčka na place vybrala slabší chvilku a nervozita rostla - svými chybami jsme víceméně soupeřkám výhru vnutili. Jeden jediný bod ze Sokolova pro mě málo a zklamání - budeme muset zamakat v dalších zápasech.

tabulka

kraj U20

Volejbal Ústí nad Labem "B" - SKV Ústí nad Labem    0:3 (-13,-14,-19) a 0:3 (-12,-15,-14)

V neděli nás čekalo derby. Souřky nás trápily nečekanými údery, bojovností a servisem. Nicméně se projevila naše zkušenost a vyhranost. Na plac se dostaly všechny hráčky, všechny odvedly to co bylo třeba - a 6.bodů do tabulky potěší.