Start soutěží děvčat U18 a U20

20. 9. 2022 (zdroj: text: LJ, komentářů: )

Na úvod v lize se Sokolovem a v kraji s Čížkovicemi

2. liga U18

SKV Ústí nad Labem - Baník Sokolov     2:3 (22,-19,-18,24,-13)   a   3:1 (-20,16,19,8)

V prvním zápase dvojutkání s Baníkem jsme nezačali vůbec špatně. Chodil nám servis a byli jsme silní v útoku. Bohužel od druhého setu jsme nedokázali pořádně přijmout balón, čímž se naše hra rozpadla. Nicméně holky zaslouží pochvalu za bojovnost a nebýt té trochy smůly, mohli jsme si nakopnec odnést 2 body. Každopádně druhý zápas byl přesným opakem - v prvním setu jsme byli stále bez příjmu. Od druhého setu už bylo na hřišti jen jedno družstvo - příjem začal chodit a dominovali jsme ve všech herních činnostech. Prví ostré zápasy v sezóně = 4 body dobré.

Kraj U20

SKV Ústí nad Labem - VK Čížkovice     3:0 (20,12,8)   a   3:0 (21,21,23)

Do zápasu jsme nastoupili v pohodě a s chutí, což se projevilo na výsledku. Nutno podotknout, že nám to soupeřky svojí hrou výrazně ulehčily. Každopádně holky si tento zápas užily a vyzkoušely si prvky z tréninku. Do druhého zápasu (jak jinak) jsme vstoupili těžce nekoncentrovaně a s myšlenkou, že se soupeř porazí opět sám. Přizpůsobili jsme se hře soupeře a naše hra se rozpadla. Naštěstí aspoň v koncovkách setů holky zabraly (párkrát i za pomoci rozhodčí, která očividně spěchala domů) a uhrály výhru bez ztráty setu.

Nejčastější věta as.trenéra TP: "nechápu, že to dneska tak jde, co se stalo?"